Chorvátsko Njivice


Njivice, kedysi rybárska osada, je dnes obľúbeným letoviskom na severozápade ostrova Krk. Toto letovisko a tiež prístav leží v zátoke Beli Kamik. Táto krásna destinácia je neuveriteľne bohatá na veľké množstvo zelene, a preto sa miestni obyvatelia živia prevažne farmářstvím, rybárčením a tiež ... turizmom. Njivice sa nachádza na lokálnej ceste, odbočke regionálne cesty prechádzajúcej ostrovom. Svoju popularitu si mestečko získalo aj vďaka svojim kamienkovým plážam, ktoré sú veľmi blízko centra a sú lemované pobrežné ulicou, ktorá sa večer mení na centrum zábavy. Pokojné a menšie letovisko je vhodné predovšetkým pre tých, ktorí chcú pokojnú, relaxačnú dovolenku.

Ubytovanie Njivice

Ďalšie ponuky

Turistické zaujímavosti

 • História a pamiatky

  Njivice nie sú príliš bohaté na kultúrne a historické pamiatky. Preto neváhajte navštíviť blízke mestá, napríklad Omišalj, Cirkvenica, Novi Vinodolski a podobne. Tieto letoviská ponúkajú mnoho historických stavieb, a ďalších kultúrnych pamiatok. Ďalej sa tiež ponúka mesto Novalja.

  viac

 • Kúpanie a pláže

  Najväčším lákadlom pre turistov sú okruhliakové a kamenisté pláže. Tieto pláže sú doplnené o betónové plošiny, ktoré sú vhodné na slnenie. Pobrežie je lemované malými zátokami. V týchto kľudných zátokách...

  viac

 • Šport

  Letovisko Njivice má výborné podmienky pre vodné športy ako windsurfing, potápanie, podmorský rybolov, vodné skútre, vodné lyže...

  viac

 • Zábava a nočný život

  V letovisku sa nachádza niekoľko reštaurácií a miestnych krčmičiek, na pobrežné ulici nájdete aj niekoľko diskoklubů. V mieste je jedna z najznámejších reštaurácií Kvarneru. Počas leta je tu k videniu vystúpenie folklórnych skupín, alebo napríklad rybárske slávnosti. Pre viac kultúrneho vyžitia neváhajte navštíviť okolité mestá.

  viac

Last Minute NjiviceDôležité odkazy

ADRIALAND s.r.o.

Štefánikova 51
949 01 NITRA

(+421) 376 51 85 83
info.sk@adrialand.sk
po-pia: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Prihláste sa k odberu noviniek

Neunikne vám žiadna výhodná ponuka