Chorvátsko Červar

 

Červar Porat, je malá prístavná dedinka, vzdálená 6km severne od mesta Poreč. Marina má 220 miest na stánie na vode a 30 miest na brehu. Čerpacia stanica je vzdialená 2 n.m. Červar-Porat je turistická osada a prístav pre jachty a malé lode. Táto moderná turistická osada vyrástla na mieste,kde kedysi stálo antická osada. Dedinka bola plánovite vystavaná v okolí členitej zátoky sv. Marina, ktorú lemujú olivové háje a borovicové lesy. Pláž v osade Červar-Porat je 1,5 km dlhá a je asi pol kilometra vzdialená od centra mesta. Jachtový prístav - marina - sa nachádza v susednej zátoke, nazývanej Lunga. Neďaleko prístavu je nudistický kemp. Obyvatelia mesta Červar-Porat sa živia turistickým ruchom, a preto si tu môžete vybrať z množstva reštaurácií, krčmičiek - konôb a ďalších miest, určených na návštevu a posedenie. Toto letovisko odporúčame všetkým turistom, rodinám, mladým a rekreantom, ktorí chcú prežiť dovolenku na miestach, kde si môžu vybrať z rôznych možností mestskej zábavy.

Ubytovanie Istria

Ďalšie ponuky

Turistické zaujímavosti

 • História a pamiatky

  Tato dedinka nie je príliš bohatá na historické a kultúrne pamiatky. O to viac sa ich nachádza v blízkom okolí, najmä napríklad v Poreči, Novigradu a podobne. Neváhajte preto navštíviť blízke okolité mestá, kde je veľké množstvo historických stavieb a kultúrnych skvostov.

  viac

 • Kúpanie a pláže

  V tomto letovisku nájdete krásne pláže, najmä kamienkové, miestami i piesočnaté. Borovicové porasty naokolo ponúkajú príjemný tieň na relaxáciu. More je tu priezračne čisté a azúrovo modré. Pozvoľný vstup do mora je vhodný najmä pre deti a neplavcov.

  viac

 • Šport

  Toto malebné prímorské letovisko ponúka výborné podmienky na vodné a plážové športy, hlavne na volejbal, windsurfing, potápanie a šnorchlovanie. Máte tu možnosť si požičať aj vodné bicykle, lodičky, alebo bicykle. Pre viac športového vyžitia neváhajte navštíviť blízke mestá.

  viac

 • Zábava a nočný život

  Tato príjemná malá dedinka ponúka množstvo krásnych reštaurácií, cukrární, a velké množstvo menších obchodíkov so suvenírmi. Neváhajte ochutnať miestne špeciality ako napríklad morské plody, typickú chorvátsku zmrzlinu a podobne. V letných mesiacoch máte možnosť sa započúvať v uliciach do živej hudby.

  viac

Last Minute Červar

  • Chorvátsko, Medulin

   8 dní, Kemp Kažela

   81 €
  • Chorvátsko, Pula

   8 dní, Apartmány Horizont

   115 €
  • Chorvátsko, Rabac

   8 dní, Kemp Oliva

   136 €
  • Chorvátsko, Premantura

   8 dní, Kemp Stupice

   81 €
  • Chorvátsko, Rabac

   8 dní, Kemp Oliva - s polopenzí

   268 €
  • Chorvátsko, Pula

   8 dní, Kemp Stoja

   81 €
  • Chorvátsko, Poreč - Lanterna

   8 dní, Resort Lanterna Sunny

   54 €
  • Chorvátsko, Medulin

   8 dní, Resort Ai Pini

   83 €


Dôležité odkazy

ADRIALAND s.r.o.

Štefánikova 51
949 01 NITRA

(+421) 376 51 85 83
info.sk@adrialand.sk
po-pia: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Prihláste sa k odberu noviniek

Neunikne vám žiadna výhodná ponuka