Dovolenka pri mori

FIRST MINUTE LÉTO 2019

First minute - Dovolenka pri mori 2019 - Chorvátsko a Taliansko

Odporúčame!!!


Chorvátsko, Taliansko, Slovinsko, Čierna Hora, Bosna a Hercegovina, Albánsko

Zájazdy priamo od nás - cestovná kancelária Adrialand. Využite našich ponúk Dovolenka s deťmi a Najlacnejšie dovolenka.

Lacná dovolenka pri mori 2019 v Chorvátsku, Taliansku, Čiernej Hore, Slovinsku, Bosne a Hercegovine a Albánsku. Zabezpečíme ubytovanie: kempy, apartmány, hotely a penzióny. Zájazdy priamo od nás.

Chorvátsko je medzi slovenskými turistami najobľúbenejšie a najnavštevovanejšie krajiny. Krása jadranského pobrežia a čistota mora je jedným z hlavných dôvodov, prečo sa turisti do Chorvátska radi vracajú. Dovolenka 2019 pri mori v Chorvátsku sa vám bude páčiť už len vďaka našej first minute ponuke ubytovania (apartmány, kempy a hotely).

Taliansko je krásna krajina a asi najznámejšia je ako domov olivového oleja, cestovín, výborného vína, mafie a žiariaceho slnka, rímskych ruín a renesančných palácov. Má veľa čo ponúknuť svojim turistom a lákadiel je naozaj veľa.Letná dovolenka pri mori v Taliansku s CK Adrialand je ideálny spôsob ako si oddýchnuť za rozumnú cenu, už len vďaka našej fisrt minute ponuke ubytovania (apartmány, kempy a hotely).

Slovinsko
je turistickou perlou južnej Európy, ponúka netušené možnosti - krátke, ale nádherné stredomorské pobrežie poskytuje prístup do Jadranského mora, početné rieky vyzývajú k raftingu a ďalším radovánkam. Využite našej ponuky first minute a poďte s nami! Dovolenka pri mori lacno v Slovinsku.

Čierna Hora
je krajina rokládající sa v jednej z najrozmanitejších oblastí východnej Európy. Od pásu kamienkových pláží Čierneho Hory sa dvíhajú Dinárske hory. Užite si letné pobyty v Čiernej Hore a využite našu first minute ponuku ubytovania (apartmány a hotely).

Bosna a Hercegovina
Vás uchváti svojou starobylou kultúrou a prekrásnou horskou krajinou, z ktorej sa Vám bude tajiť dych. Táto krajina nadchne milovníkov prírody a dobrodružstva po celý rok. Vydajte sa s nami spoznávať krásu Bosny a Hercegoviny.

Albánsko
je ďalší lákavou stredomorskou krajinou s idylickými plážami Albánskej riviéry, nádherným slniečkom, pomalým tempom života. Albánsko je malebnou krajinou s nádychom orientálnych kultúr, južanského temperamentu a pohostinstvá.


Chorvátsko 8 dní, plná penzia, od 120 €

Zobraziť ponuku

Mapa

Dôležité odkazy

ADRIALAND s.r.o.

Štefánikova 51
949 01 NITRA

(+421) 376 51 85 83
info.sk@adrialand.sk
po-pia: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Prihláste sa k odberu noviniek

Neunikne vám žiadna výhodná ponuka