Dovolenka na horách

Ponuka zájazdov sa pripravuje


Taliansko, Rakúsko, Slovinsko

Zimná dovolenka a lyžovanie v Alpách - Taliansko, Slovinsko, Rakúsko. Zaistíme skipasy a ubytovanie v blízkosti zjazdovky: štúdiá, apartmány, hotely a penzióny. Zájazdy priamo od nás.

Taliansko je pre milovníkov lyžovania a snowboardingu tým pravým alpským rajom. Kilometre dlhých, perfektne upravených zjazdoviek, jasné, slnečné počasie a aj napriek tomu kvalitný sneh vďaka blízkym ľadovcom, na ktorých môžete lyžovať nielen v zime, ale aj na jeseň a na jar. Talianske Alpy sa môžu chváliť mnohými vysokohorskými strediskami, modernými hotelmi a penziónmi a hlavne špičkovým lyžiarskym servisom. Taliansko sa dá vychutnať rôzne, napríklad práve pôžitkom z bombardina v Alpách. Užite si svoju dovolenku v Taliansku a objednávajte zájazdy online. Využite ponúk first i last minute.

Slovinsko je krajinou prekrásnej panenskej prírody, oplýva horskými riekami a na severozápade sa týčia Julské Alpy, ktorých najvyššia hora Triglav meria 2863 m. n. m. Lyžovanie v Slovinsku je veľmi príjemné, obzvlášť preto, že podmienky pre lyžovanie sú tu výborné, servis na zjazdovkách je taktiež veľmi kvalitný a hlavne Julské Alpy niesú tak opozerané ako tie v Taliansku či v Rakúsku. Pohľady na záplavu zasnežených vrcholkov dravých hôr a na horské jazerá Vás uchvátia rovnako ako tunajší milí ľudia. Slovinsko je pre väčšinu z nás stále ešte krajinou s množstvom neobjavených krás. Využite preto ponuky ubytovania a lyžovania v sekcii Slovinsko.

Rakúsko je ideálnou destináciou pre dovolenku na horách, a to nielen vďaka blízkej vzdialenosti našich južných susedov. Lyžiarsky servis v rakúskych Alpách Vám pripraví vždy perfektné podmienky pre lyžovanie a Vaše zimné radovánky. Nie nadarmo sa Rakúsko nazýva kolískou alpského lyžovania. Snehobiele štíty hôr, dlhé zjazdovky, horské chaty a varené víno Vás okúzli a odmení aktívnym odpočinkom a osviežujúcimi zážitkami. Prítomnosť ľadovcov zaistí skvelé podmienky pre lyžovanie po celú sezónu aj mimo ňu. Vyberte si svoju dovolenku v rakúskych Alpách v sekcii Rakúsko.

  


Taliansko 8 dní, vlastné strava, od 232 €

Zobraziť ponuku

Mapa

Dôležité odkazy

ADRIALAND s.r.o.

Štefánikova 51
949 01 NITRA

(+421) 376 51 85 83
info.sk@adrialand.sk
po-pia: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Prihláste sa k odberu noviniek

Neunikne vám žiadna výhodná ponuka