Kedy platiť?

Kedy platiť?

Za zájazdy objednané viac ako 6 týždňov pred odchodom klient spravidla zaplatí zálohu vo výške 50% celkovej ceny zájazdu pri podpise zmluvy. Doplatok 50% je klient povinný uhradiť najneskôr 6 týždňov pred odchodom na zájazd.

Pri Last Minute zájazdoch a pri zájazdoch objednaných menej ako 6 týždňov pred odchodom hradí klient pri podpise zmluvy 100% celkovej ceny zájazdu.

Ako platiť?

Spôsobov ako platiť zájazd je hneď niekoľko:

1. Platba bankovým prevodom z SR

Platba bankovým prevodom z SR je možná buď príkazom na úhradu, vkladom v hotovosti na náš účet v ČSOB, alebo zloženkou.
V ideálnom prípade - v prípade Last Minute zájazdov vždy - klient do CK pošle e-mailom alebo faxom na +421 376 51 85 92 potvrdenie o zaplatení (tým môže byť napríklad doklad z banky, ústrižok složenky, kópia príkazu na úhradu, ...).Úhrada zájazdu musí byť pripísaná na našom účte pred nastúpením klienta na pobyt, takže predovšetkým v prípade Last Minute zájazdov odporúčame platbu vkladom na účet alebo v hotovosti v našej cestovnej kancelárii.


Bankové spojenie:
ČSOB Nitra
číslo účtu 4010485046/7500
1. Platba u provízneho predajcu v mieste vášho bydliska

Spísaní zmluvy o zájazdu a úhradu môže klient vykonať sprostredkovane u nášho provízneho predajcu v mieste bydliska a to za rovnakých podmienok predaja, vrátane zachovania ceny zájazdu, zliav a výhod.

2. Platba v hotovosti

Hotove môže klient zájazd uhradiť v našej cestovnej kancelárii v Nitre, Štefánikova 51,  949 01 Nitra.4. Platba cez zamestnávateľa (fondy FKSP)

Ak zamestnávateľ klienta preplácajú rekreáciu, môžeme vystaviť na požadovanú sumu faktúru.
Klient dodá fakturačnú adresu zamestnávateľa vrátane IČO a DIČ a následne bude jeho zamestnávateľovi zaslaná faktúra na úhradu. V prípade Last Minute zájazdov požadujeme celkovú odmenu klientom a po zaplatení faktúry preplatok vrátime klientovi.


Dôležité odkazy

ADRIALAND s.r.o.

Štefánikova 51
949 01 NITRA

(+421) 376 51 85 83
info.sk@adrialand.sk
po-pia: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Prihláste sa k odberu noviniek

Neunikne vám žiadna výhodná ponuka